Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó 2 hálószobás Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa Búzios vendégeit a körülbelül egy 25 perces sétára található Geriba tengerpart meglátogatására invitálja.
Az Armacao tengerpart 2 km-re, a Brigitte Bardot-szobor pedig körülbelül 2,1 km-re helyezkedik el a Búzios városi nyaralótól. A Búzios városi szállás hozzávetőlegesen egy 10 perces kocsiútra van olyan természeti látnivalóktól, mint a Ferradura tengerpart.
A Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa a helyszínen teljesen felszerelt konyhát biztosít konyhai edényekkel. Az ételek széles választékát kínáló Billy Tubarao alig 450 méter távolságra található. A vendégek a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtérről autóval 20 perc alatt elérhetik a 2 fürdőszobás villát.
- Helyi látnivalók
- Brava Beach2,7 km
- Turtle Beach1,1 km
- Bus Central Station900 m
- Lagoinha Beach2,1 km
- Gerobá Lagoon1,8 km
- Armação Beach2,2 km
- Stones Road1,2 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel10 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Kert
- Sekély végű medence
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa autóval 20 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől. - ❓
A Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
Mekkora a Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa befogadóképessége?
A Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa akár 5 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A nyaraló biztosít konyhát?
Ez a nyaraló konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A szálláshely élvezetes kilátást kínál?
A szálláshely kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa területén tartózkodunk?
Búzios nevezetességei közé tartozik a Geriba tengerpart és az Armacao tengerpart, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Casa Perto Do Centro Na Entrada Da Tartaruga Villa területétől. Ezenkívül a Brigitte Bardot-szobor (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.